Kontakt oss

Ansatte

Pastor/daglig leder:
Tor Michal Kinn
936 57 800
tmkinn@venneslafrikirke.no

Pastor:
Geir Ove Bakken
975 81 005
geirove@venneslafrikirke.no

Musikkarbeider:
Thomas Fagervik
977 58 100‬
thomas@venneslafrikirke.no

Vaktmester og altmuligmann:
Ingar Alheim
901 93 323‬
ialheim@online.no

(Sykmeldt)
Omsorgs- og kontorarbeider:

Elisa Heiseldal
991 63 008‬
elisa@venneslafrikirke.no


Diakonrådet

Leder:
John Terje Ruenes
900 95 757
jtr@lundenregnskap.no

Kontaktpersoner ansvarsområder:

Bygg:
Bjørn Linjord
909 33 750‬
&
Yngvar Udø

Økonomi:
Torstein Jortveit
913 10 787
torsteinjortveit@gmail.com
&
Alfred Voreland
980 83 203‬
Alfredvoreland@hotmail.com

Omsorg / Praktisk tilrettelegging:
Elin Førde
916 18 301
elinfforde@hotmail.com

Eldsterådets valgte medlemmer

Leder:
Rolf Bjarne Eriksen
488 92 790‬
Rolf.Bjarne.Eriksen@los.no

Nestleder:
Harald Lunden
906 70 669

Kristin Rygg Lie
911 61 563

Kjetil Løyning
934 82 215

Powered by Cornerstone